piątek, 20 marca 2015

Co mi w duszy gra

 
Dobry wieczór!
Dziś mam dla Was kolejne zestawienie piosenek. Jest trochę nastrojowo, trochę dynamicznie, trochę magicznie. Mam nadzieję, że odnajdziecie w tych utworach coś, co zapadnie Wam w pamięć i w serce. :)
 
 
 
James Young I'll be good
 

The Script Superheroes
 
 
The Script If you could see me now
 

Ed Sheeran I'm a mess
 

Hozier Take me to church
 
 
Snow Patrol Chasing cars
 
 

Właśnie te piosenki są ostatnio ciągle odtwarzane na Spotify. I'll be good jest bardzo prawdziwa i przenika do szpiku kości. The Script... Rany, tylko tyle jestem w stanie powiedzieć. Jeśli przeglądaliście poprzednie posty z tej serii, wiecie, że Ed jest moją muzyczną miłością. Zdaję sobie sprawę z tego, że Hozier jest teraz wszędzie i być może już was to męczy, ale jego głos wywołuje ciarki na moich plecach i ta piosenka zdecydowanie ma w sobie to coś. Co do Chasing cars - gdy słucham tego utworu, czuję spokój płynący w żyłach i nie mogę się powstrzymać od zamknięcia oczu i zapomnienia o całym świecie.

Jestem ciekawa, czy znacie i lubicie te piosenki. Możecie napisać w komentarzach o kawałkach, które namiętnie słuchacie - chętnie je poznam, być może ja również zacznę je odtwarzać w kółko i w kółko. :)

4 komentarze: