wtorek, 17 marca 2015

Reaktywacja bloga!

Ostatnio było tutaj cicho i pusto i nie było to spowodowane zastojem pisarskim czy nawet brakiem czasu. Po prostu zaczęłam się zastanawiać, czy usunąć bloga i zostawić za sobą to miejsce, które próbowałam tworzyć z duszą i pasją. Już, już miałam przestać zaprzątać sobie tym głowę i po prostu zakończyć blogowanie, jednak w końcu obróciłam swoją decyzję o 180 i postanowiłam dać jeszcze jedną szansę sobie i mojemu książkowemu kącikowi.
Jak możecie zauważyć, zmienił się wygląd i ogólna konstrukcja bloga. Pojawił się nagłówek z nową nazwą, dodatkowe zakładki - zarówno związane ze światkiem literackim, jak i zupełnie oddalone tematycznie. Chcę nieco poszerzyć zakres treściowy bloga i oprócz recenzji i tekstów powiązanych z różnymi formami artystycznymi, od czasu do czasu dodać post kosmetyczny, zdrowotny lub nieco bardziej prywatny - o szkole, maturze, zbliżającym się wyborze kierunku studiów. Mam zamiar przekształcić to miejsce (co już częściowo się stało) i dzielić się z wami różnymi sprawami, które mnie interesują. Zastanawiam się też nad kręceniem krótkich filmików - videorecenzji, które byłyby małym urozmaiceniem opisywania książkowych wrażeń.

Mam nadzieję, że plany (które zapisałam w notesie i będę na nie zerkać, gdy poczuję spadek motywacji), będące niejako postanowieniami, zakończą się sukcesem i uda mi się wlać więcej życia w bloga. Chcę wykorzystać tę szansę i bardzo, bardzo liczę na to, że mi się uda. Jeśli nie - będę mogła sobie powiedzieć, że spróbowałam. :)

Trzymajcie kciuki i jeśli macie taką ochotę, dzielcie się ze mną swoimi opiniami na temat zmian. :)
Wieczorem pojawi się recenzja Losing Hope. Muszę wrócić do formy, bo dawno niczego nie pisałam -oby szybko poszło!


 
10 komentarzy: